מבנים ניידים להשכרה – יתרונות המשכיר ברכישת מבנים לשטחו

משקיע המעוניין לרכוש מבנים ניידים לשטחו על מנת להשכירם יכול ליהנות מיתרונות מגוונים. ראשית, מדובר על נכס המניב תשואה רווחית ובטוחה. בניגוד להשקעות נזילות או רכישת נכסים ישנים, המבנים מיועדים להשכרה בטווח הקצר והארוך, ולכן ניתן להחזיר את העלות הראשונית במהירות. שנית, משכיר הרוכש מבנים להשכרה בשטחו יכול להחליט לאיזה קהל יעד לפנות: אפשר להשכיר את המבנים לבעלי עסקים, קבלנים, מתווכים או כל נותן שירות המחפש אחר משרד קרוב לאתרים מסוימים. מנגד, לא מעט לקוחות פרטיים מעוניינים בהשכרה של מבנים ניידים, וזאת על מנת לחסוך בהוצאות ולאמץ פתרונות ירוקים.

אחד היתרונות הבולטים העומדים לצד משכיר המעוניין ברכישת מבנים להשכרה הוא נושא הגמישות. רק בבנייה ירוקה ניתן לספק גמישות מירבית בתכנון הבאה לידי ביטוי בדרכים שונות, כגון:

– גודל

– צורה

– חלוקת פנים הנדסית

– חלוקת חוץ אדריכלית

– עיצוב

– מפרט פנימי וחיצוני

השירות ללקוח במהלך הקמה של מבנים ניידים מבוסס על פתרונות מהירים, איכותיים ואטרקטיביים. הבנייה מהירה במיוחד, היבילות של המבנה אופטימאלית ואתר הבנייה נשאר נקי. את המבנים ניתן להקים כמעט בכל שטח בארץ, וזאת מבלי להתפשר על איכות. המשכיר יכול להחליט מראש כיצד הוא רוצה שהמבנים ייראו, לעבוד בצמוד אל נותני שירות ואנשי מקצוע, ולהתחיל להשכיר את הנכס תוך זמן קצר. משכיר הרוכש מבנה נייד נהנה מתמורה מלאה להשקעה, וזאת מבלי שייאלץ להמתין ללוח הזמנים של קבלנים חיצוניים.

היתרונות של הבנייה הקלה מגיעים לישראל

בנייה קלה הגיעה לארץ מארצות הברית שם היא משמשת בעיקר גורמים מפותחים בתעשייה. עבור משכירים המעוניינים להפוך את המבנה לנכס מניב, השיקול הכלכלי חשוב לא פחות משאר היתרונות. ניתן לבצע חישוב פשוט, ולגלות במהרה שרק באמצעות בנייה קלה ניתן לחסוך בעלויות, ולהצליח לשלב עיצוב בסגנון מודרני. הבנייה הקלה אינה מגבילה את המשכיר, אלא להיפך. ניתן לצרף אל התכניות המקוריות חלונות בלגיים במראה ייחודי, דלת כניסה מפוארת או אלמנטים אחרים העונים על צרכי הלקוחות.

כל הפתרונות המוצעים במסגרת הבנייה הקלה זהים בתכונותיהם, ובאורך החיים שלהם לבנייה המסורתית. מהבחינה הזו, המשכיר של מבנים ניידים נהנה מכל העולמות מבלי להזדקק להשקעה כלכלית גבוהה מדי.

פתרון אדריכלי בהתאם לצורכי המשכיר

לסיכום, משכירים המזהים מוקדם את היתרונות של הבנייה הקלה, ורוכשים מבנים לצרכי השכרה יכולים לשפר את התשואה מהשטח. הגופים הגדולים ביותר במשק הישראלי כבר משתמשים בבנייה קלה לצורך הקמת מבנים, ואין סיבה שגם הלקוחות הפרטיים לא יצטרפו להצלחה. כדאי להתייעץ עם חברה המספקת שירות הנדסי, ולקבל ליווי לכל אורך התהליך. בנוסף, מומלץ לערוך חישוב של ההכנסות מהשכרת המבנים, להחליט על כמות הנכסים, ולמצוא פתרונות אדריכליים המתאימים לצרכי המשכיר.

 

אודות admin