כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם רוכשים דשא סינטטי

על מנת לזהות דשא סינטטי מומלץ כדאי להתחיל עם הגדרה של צרכים ומטרות. יש משפחות המעוניינות במשטח דשא גבוה ומפנק על שטח קטן כמו מרפסת או חצר, לעומת משרדים, בתי קפה ועסקים המעדיפים לנצל משטחים גדולים ונמוכים. את הגדרת הצרכים מומלץ לבצע יחד עם אנשי מקצוע המכירים את התחום. בשלב הראשון יש לקבוע פגישת היכרות, ולבדוק אילו אפשרויות קיימות. בשלב השני כדאי ליישם את העצות בשטח, לאסוף מידות מדויקות, ולוודא כי העלות עומדת בשיקולי התקציב.

דשא סינטטי מומלץ הוא בעל צפיפות גבוהה. על כל משטח דשא סינטטי מופיע מפרט טכני עם נתונים על מספר תפרים. צפיפות גבוהה תצוין על פי כמות של 160-200 תפרים למ"מ, אך ישנם משטחי דשא מומלצים אותם ניתן לזהות על פי משקל שאמור להית 2.5 ק"ג לפחות למטר רבוע. גובה הסיבים משפיעים אם כן על הצפיפות ועל המשקל, ולכן יעזרו לקבוע האם מדובר על דשא מומלץ לשימושים שונים.

קריטריון חשוב מאוד של דשא סינטטי מומלץ בא לידי ביטוי בתקנים של איכות הסביבה. על הדשא להיות מיוצר מחומרים שאינם רעילים, להתאים למערכת האקולוגית ולתרום ביצירת איזון סביבתי. התעודות והמסמכים המצורפים אל משטחי הדשא יאפשרו לכם לדעת האם הוא עומד בקריטריון הזה. ההמלצה הכללית היא לבחור בדשא בעל תקן מתקדם, וכך ליהנות ממנו לאורך שנים רבות.

 

שאלות שכדאי לשאול לפני רכישת דשא סינטטי – בריאות ונוחות

אין ספק שההיבט הבריאותי הינו ראשון במעלה ומחייב אותנו לתור אחר דשא סינטטי העומד בתקנים מחמירים. אך מעבר לכך חשוב לציין כי יש משמעות גם לתחושה האישית שמקבל הלקוח מהדשא. דשא סינטטי מומלץ צריך לגרום ללקוח להרגיש נוח ונעים. בבואכם לבחון סוגים שונים של דשא סינטטי, כדאי שתעלו את השאלות הבאות:

–        האם המגע הראשוני עם הדשא הראה כי מדובר על משטח איכותי?

–        האם התחושה של הדשא רכה ברגליים ובידיים?

–        האם מבט מקרוב על הדשא הראה פגמים בתפרים או בסיבים?

–        האם המשטח מהווה חלופה ראויה לדשא הטבעי?

 

המחיר של דשא סינטטי מומלץ

את ההמלצות על דשא סינטטי כדאי לקבל גם בהתחשב בפרמטר הכלכלי. העלות של דשא תקבע במידה רבה האם הוא מומלץ לשימוש אישי, עסקי או ציבורי. מחירו של הדשא נקבע על פי איכותו, סוג הסיבים והתפירה, אופן ההתקנה והחברה המייצרת או מייבאת אותו. ככל שהדשא יהיה מומלץ ואיכותי יותר, כך מחירו יעלה. מצד שני, בדשא סינטטי כדאי להשקיע כבר בפעם הראשונה במשטח מלאכותי ברמה גבוהה. השקעה כזו מחזירה את עצמה במהירות משום שדשא סינטטי חוסך בהוצאות מים וחשמל, אינו דורש תחזוקה ומותקן בקלות.

מומלץ לקבל הצעות מחיר על דשא סינטטי ולא להתעלם מההבדלים. רק באמצעות השוואה מן הסוג הזה ניתן לשים את האצבע על משטח מומלץ של דשא מלאכותי. במידה ואין לכם ניסיון בבחירת דשא או בהתאמת הדשא לאופי השימוש, התייעצו עם נציגי החברות הגדולות, ותיהנו מיחס אישי כבר מהרגע הראשון.

למידע נוסף בנושא דשא סינטטי מומלץ לחצו כאן

אודות admin