כל היתרונות של מבנים מעץ לאירוח

חשבתם להקים צימר אצלכם בחצר? כיום עושים זאת עם מבנים מעץ אשר חוסכים בעלויות, משרים אווירה מקסימה ונחשבים הרבה יותר ידידותיים לסביבה כמובן.


תיירות הנופש בארץ הביאה להקמת אלפי צימרים בכל חלקי הארץ ובמיוחד באיזורי הצפון; הגליל, העמקים, רמת הגולן וכדומה. אנשים רבים אשר עוסקים בחקלאות והמתגוררים בישובים קטנים וציוריים החליטו להצטרף בשנים האחרונות לתנופת האירוח, והקימו צימרים על השטח שלהם. הקמת צימר יכולה להיות החלטה נבונה מבחינת ההכנסה הצפוייה, אך יש לעשות זאת לאחר בדיקת כל העלויות ועלויות התפעול, כדי לוודא את ריווחיות המיזם הלכה למעשה.

בנייה מעץ – בנייה משתלמת

בניית מבנים מעץ לאירוח היא אחת משיטות הבנייה המתקדמות והיעילות ביותר ברחבי העולם כולו. את תכונות העץ ניתן לנצל באופן מקסימאלי על מנת לבנות יחידות אירוח חזקות, מבודדות ומאד אסתטיות לכל הדעות.
היתרונות של מבנים מעץ הם רבים, כמו למשל:
• בנייה מחומר ירוק שאינו מזהם את הסביבה בעת הבנייה
• עץ הוא מבודד תרמי מעולה לכל סוגי האקלים
• מבנים מעץ נבנים ביעילות תוך זמן קצר
• שימוש בעץ חוסך בעלויות ומותאם באופן מלא לצרכי הלקוח
• בנייה מעץ מאפשרת מגוון אפשרויות רחב של בחירה בין סגנונות, צורות וגודל
• בנייה מעץ עמידה לשנים ואינה זקוקה לתחזוקה גדולה
בנייה מעץ היא בנייה מהירה ועמידה לשנים וכיום נעשה שימוש נרחב בטכניקת בנייה זו בבניית צימרים להשכרה, יחידות דיור נוספות, מחסנים, בתי קפה ומסעדות וכיוצא באלה. המראה הייחודי של מבנה מעץ הופך אותו לעוד יותר מבוקש בקרב בוני הצימרים המעוניינים להעניק לאורחיהם תחושה כפרית אמיתית בעת החופשה שלהם. הבנייה מאופיינת בעץ גם מחוץ למבנה וגם בתוך המבנה והאווירה שנוצרת היא חמה ומזמינה.
בנייה מעץ ידידותית לסביבה, היא אינה מזהמת כמעט כלל בתהליך הבנייה והיא מאד אסתטית.

אודות admin