חימום מים בגז למשפחה עם תינוקות

חימום מים בגז  שומר על איכות הסביבה, הוא ירוק יותר וחסכוני יותר.

הדרך החסכונית ביותר לחמם את המים היא באמצעות השמש, אך לא תמיד ישנם ימים חמים המאפשרים ניצול אנרגיה מן הסוג הזה. על מנת לתת פתרון לבעיה ובעיקר להקל על משפחות עם תינוקות נוצרו מתקנים המבטיחים חימום מים בגז. העלות הראשונית הנמוכה של מערכות הגז והיתרונות שלה ביחס למשפחות הופכות את חימום המים לפעולה פשוטה, מיידית וקלה. בנוסף, העלות השוטפת של חימום מים בגז מתגלה גם היא כאטרקטיבית במיוחד.

המחיר הממוצע לשימוש בגז לא נמדד לפי שעה אלא לפי זמן השימוש. במילים אחרות, בעוד עלויות החשמל עולות מדי שנה ונגבות כאשר מכשירי החשמל פועלים, הגז מופעל רק במקביל לצורך במים חמים. משפחות עם תינוקות מגלות בכך יתרון משמעותי: לא תמיד אפשר לדעת מתי יזדקקו ההורים למים חמים ולכן השימוש בגז חוסך בזבוז אנרגיה מיותר. יחד עם זאת, קיימים הפרשים משמעותיים בין מחירי הגז של החברות השונות ולכן כדאי לוודא את עלותו של קוב גז לפני שמבצעים הזמנה.

היתרונות של חימום בגז

ישנם מספר יתרונות בולטים המעמידים את מערכות חימום המים בגז בתור אלטרנטיבה אופטימאלית עבור משפחה עם תינוקות:

א. מיידיות – החימום בגז מייצר תוצאות בתוך שניות ספורות בלבד. לא צריך לחכות, לעכב את התינוק או לדחות את המקלחת היומית בגלל שאין מים חמים.

ב. היעדר הגבלת זמן – החימום של מים בגז מבטיח שימוש בלתי פוסק. אין צורך להדליק מראש את הדוד או הבוילר או לחשב את כמות הזמן ביחס למקלחת. המים החמים לא נגמרים ויכולים להיות מנוצלים בכל שעות היום וגם בחורף.

ג. מחיר – החיסכון באנרגיה בא לידי ביטוי באופן ישיר גם בחיסכון כלכלי. המחיר של חימום מים בגז נמוך באופן משמעותי מחימום באמצעי חשמל אחרים. משפחות עם תינוקות מתקשות לאמוד את כמות הזמן הדרושה להדלקת הבוילר, לעומת השימוש המיידי בגז אשר אינו מבזבז משאבים.

נהנים מכל היתרונות של אמצעי החימום המשפחתיים

כיום ניתן לשלב בין מערכות חימום מים בחשמל ובגז וכך ליהנות מכל היתרונות. יחד עם זאת, כאשר שוקלים בחירה במערכות מים יש לקחת בחשבון את נושא העמידות. כדאי לבדוק כמה זמן צפויה המערכת להחזיק מעמד, מה הן עלויות ההחלפה והטיפול וכיצד מבצעים תחזוקה בצורה נכונה. מחממי מים בגז המיוצרים ומותקנים על ידי חברות מובילות מחזיקים מעמד זמן רב ללא תקלות, הקשורות בעיקר לאבנית. אפשר לקרוא לטכנאי גז שיבצע ניקוי אחת לשש או שבע שנים ולשדרג את איכות החיים במחיר של מאות שקלים בלבד.

האפשרויות של חימום מים בעזרת גז מקובלות בכל רחבי העולם ומנוצלות היטב במגזר הציבורי, התעשייתי והפרטי. אין סיבה שגם משפחות עם תינוקות לא יוכלו לנצל את יתרונות הגז ולחסוך בעלויות.

תגיות:

אודות admin