חימום מים באמצעות גז

מחפשים לחסוך בעלויות חימום המים בעונת החורף? מעוניינים במערכת "ירוקה" ולא מזהמת? חימום מים באמצעות גז היא ללא כל צל של ספק המילה האחרונה בחימום מים בארץ.
כל בית זקוק לחימום מים בכל עונות השנה מטבע הדברים. בקיץ לכולנו יש דודי שמש, אבל בעונת החורף אנו נאלצים להשתמש באמצעים אחרים, כדי לחמם את המים כי השמש מוסתרת על ידי העננים. אם בעבר האופציה היחידה לחימום מים כאשר אין שמש היתה שימוש בחשמל, הרי שכיום האופציה הטובה היא חימום מים באמצעות גז. למה גז? כי זה יותר יעיל, חסכוני וידידותי לסביבה.

כל היתרונות של חימום מים בגז

חיסכון – מערכת חימום מים בגז חסכונית יותר כי מחיר הגז זול יותר מדלקים אחרים, אך בעיקר בגלל שהמערכת מחממת רק את המים שאתם משתמשים בהם.
זמינות כל הזמן – חימום בגז מאפשר לכם מים חמים זמינים כל הזמן ללא צורך בחימום המים מראש.
ידידותי לסביבה – גז טבעי גורם לזיהום סביבתי הרבה יותר נמוך משימוש בדלקים אחרים כמו אלה המזינים את תחנות הכוח שמייצרות חשמל.
אמינות ובטיחות – מערכת חימום מים בגז אמינה ובטוחה ביותר ואינה כרוכה בתחזוקה כמעט כלל.
זמינות – המערכת מחוברת למערכת הגז הביתית ואין צורך בהזמנת דלק באופן מיוחד.
חימום מים באמצעות גז כבר הפך למאד נפוץ בארץ ויש מערכות לחימום מים בגז המשלבות חימום מים לצריכה אישית וחימום מים בגז להסקת הבית בחורף. מערכות משולבות אלה מאד יעילות וניתן לחבר אותן למערכת חימום תת רצפתי או למערכת רדיאטורים ביתית וכדומה. מערכות אלה מאד אמינות ובטוחות וכולן מצויידות בבקר הפעלה דיגיטלי עם חיווי תקלות מכל סוג שהוא.
התקנת מערכת חימום מים הפועלת על גז תחזיר את ההשקעה שלכם בזמן קצר ואתם תהנו ממים חמים כל הזמן.

אודות admin