חידושים בתחום הדברה ירוקה

מהם החידושים האחרונים בתחום של הדברה ירוקה

 

 הדברה ירוקה של אמאל'ה ג'וק

הדרכים האורגניות, החדשות והירוקות להיפטר ממזיקים בבית הן כיום לא פחות אפקטיביות משימוש בחומרים כימיים. בעזרת התקדמות טכנולוגית מרשימה, זיהוי הצרכים של הלקוחות, ובעיקר ניסיון המבוסס על הדברות מאות אלפי מזיקים, הצליחו החברות החדשות לנצל לרשותן את הדרכים האורגניות והירוקות.

הדברה זו מיועדת להתמודדות מול סוגים רבים של מזיקים בבית או במשרד:
– נמלים
– טרמיטים
– תיקנים
– מכרסמים
– נחשים וזוחלים

הדברה ירוקה מאפשרת ללקוחות להישאר בבית גם לאחר טיפול חרקים יסודי. היא משיגה תוצאות מיידיות מבלי לפגוע בסביבה, בחיות המחמד או באיזון האקולוגי הטבעי. זו הדברה אשר אינה יוצרת קשיי נשימה, ומתאימה גם למקומות בהם יש ילדים קטנים. ההדברה מפזרת את החומרים הירוקים בצורה כירורגית ומדויקת, ולכן לא יוצרת אף סוג של תופעות לוואי.

במילים אחרות, להדברה יש מספר מאפיינים מרכזיים אותם ניתן למנות:

– תכשירים טבעיים אשר התפרקותם היעילה אינה מזהמת את הסביבה
– רעילות נמוכה אשר אינה מסכנת אנשים וחיות מחמד
– פגיעה ספציפית במזיקים בלבד
– מחיר אטרקטיבי עבור קהלי יעד שונים

סיכום אופן הפעולה של הדברה ירוקה

לאחר שמבינים את התכונות של הדברה ירוקה קל יותר להבין כיצד פועלת השיטה. ראשית, החידוש המחשבתי האחרון בתחום נוגע לעובדה שהדברה זו דורשת אמצעים הגורמים לאטימה של האיזור הנגוע. בנוסף היא משתמשת במלכודות יעילות, ורק לאחר מכן מערבת חומרי קטילה אורגניים. השימוש במלכודות משוכללות וטכנולוגיות, נסמך על רעיונות ופטנטים שיצאו לאחרונה לשוק הצרכני ומהווים את המילה האחרונה בהדברה נקייה וללא תופעות לואי כלל.

כל המוצרים המיועדים לקטילת חרקים במסגרת הדברה ירוקה עשויים מרכיבים טבעיים בלבד. רכיבים אלו יעילים יותר מהמקבילה הכימית משום שהם יוצאים מתוך הטבע, עוזרים לצמחים להתאושש מחסרונם של בעלי החיים במערכת האקולוגית, ומונעים זיהום של מי תהום וקרקע.

הדברה ומניעת הופעת של טפילים ברחבי הבית מתבצעת בכל מקום בו הם נוהגים לקנן. זאת בניגוד לשיטות הדברה מסורתיות וגם ירוקות, אשר התמקדו בטפילים עצמם. כיום כבר לא מתמקדים במכרסמים באופן כללי ומפזרים רעל כהשמדה בעלת סיכוי סטאטיסטי מבחינת הפיזור בשטח. כיום, יש לזהות באופן ספציפי את הרעל המתאים לכל טפיל, ולהימנע משימוש ברכיבים מזיקים לאדם ולסביבה. המניעה היא זו שעומדת בבסיס ההדברה, ומאפשרת אפקטיביות אשר אינה מסכנת אף אחד מהמעורבים מלבד הטפילים עצמם.

כיצד מוצאים חברה להדברה אורגנית?

על מנת לבצע הדברה ירוקה יש צורך ביצירת קשר עם גורמים מקצועיים ואמינים. חשוב לבדוק את ההיכרות של החברה עם סוגי המזיקים, ללמוד על תהליכים כימיים בהם החברה משתמשת, ולהתעניין לגבי התמקדות החברה במוצרים איכותיים ובמחיר נמוך. פינוי מזיקים לא בהכרח דורש פגיעה במערכת האקולוגית או בבעלי החיים. הדברה המתחשבת בסביבה היא לא רק מוסרית ונכונה יותר, אלא גם בעלת תוצאות מוכחות. אפשר להזמין את ההדברה לקראת חודשי הקיץ, להשתמש בה עקב הופעה רצופה של טפילים או להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי מניעה נכונה.
בשורה התחתונה, ההדברה האורגנית ממשיכה להתפתח, וזאת במקביל אל השינויים שעוברים על הטפילים עצמם. היכרות עם השיטות החדשות ועם החברות המבצעות את ההדברות הללו יכולה לעזור לכל מי שמעוניין לשפר את איכות החיים.

המאמר בחסות אמאל'ה ג'וק הדברה

אודות admin