התזת חול וצביעה תעשייתית בשיטה הירוקה

התזת חול וצביעה תעשייתית מיועדות עבור מכונות כבדות, מפעלי תעשייה ומכשירים הנדסיים רבים. כיום משמשת הצביעה התעשייתית גופים רבים בשוק המוסדי והעסקי, וזאת בכפוף אל תקני העבודה הישראליים והבינלאומיים.

שיטות מתקדמות ואמצעים טכנולוגיים מאפשרים ניצול אסטרטגיות ירוקות אשר מטרתן היא שמירה על איכות הסביבה. באמצעות השיטות הירוקות ניתן להבטיח תועלת מקסימאלית עבור המכונות והמפעל, מבלי לפגוע בעובדים, בסביבה או בלקוחות. שיטות ניקוי אלו מתאימות למקומות רגישים כגון מחסני תרופות, אך ניתן לנצל אותן גם במקומות אחרים.

התזה ירוקה

השיטה הירוקה של התזה מבוססת על חומר בשם חול אורגני. זהו חול העשוי מקליפות אגוזים או חרצנים מרוסקים, וניתן להשתמש בו לצרכי שיוף עדין. החול האורגני מונע נזקים בחומר היסוד של המכונות עליהן הוא מותז. ניתן לנקות איתו גרפיטי מלבנים או אבנים ולנצל את התכונות שלו לצורך ניצול יתרונות אקולוגיים. נתרן מימן פחמתי המצוי בסודה לשתייה משמש גם הוא בתור חומר גלם עבור ניקוי בהתזה.

התזה עם חול אורגני היא האלטרנטיבה הירוקה המתאימה למי שמעדיף לוותר על ניקוי בעזרת שני סוגי חומרים אחרים:

– סיליקה – סוג חול המתפורר במהירות, ולכן חושף את המשתמש למחלות במערכת הנשימה.

– חול מתכתי, חול סינטטי וחול מינרלי – סוגים שימושיים שיוצרים פחות אבק, אך עדיין לא משיגים את היתרונות הירוקים של החול האורגני.

את העקרונות הירוקים ניתן לנצל גם בצביעה ולא רק בהתזה של חול. צביעת מתכות או מכונות תעשייתיות בשיטה אלקטרוסטטית נותנת מענה לדרישות איכות הסביבה והבעיות האקולוגיות. בשיטה הזו יש צורך בשכבת צבע אחת בלבד, אין צורך בשכבה יסודית ושכבה עליונה, התהליך רצוף ומבוקר, הייבוש הוא מהיר, וניתן לצבוע בכל מזג אוויר.

בשיטה האלקטרוסטטית האבקה אינה מכילה ממסים אורגניים. החומר הוא אינו מסוכן עבור הצובע או העובדים, האיכות גבוהה, והתכונות המבניות יוצרות ציפוי קשיח המעניק למוצר עמידות בשחיקה לטווח ארוך. השיטה התעשייתית לצביעה אלקטרוסטטית מגנה מפני בעיות קורוזיה ומתאימה לכל מוצר עשוי מתכת.

עוברים לשיטות ירוקות ומתחילים לחסוך בהוצאות

צביעה וניקוי בהתזה הם רק חלק מהדרכים בהן חברות יכולות לשמור על איכות הסביבה. חשוב לזכור, כי שיטת הצביעה הירוקה וניקוי עם חול אורגני אינם באים על חשבון שביעות הרצון של הלקוח. בעזרת אנשי מקצוע מיומנים ניתן לנקות ולצבוע מפעלים ותעשיות בשיטה ירוקה מבלי לוותר על סטנדרטים גבוהים של איכות. בנוסף, את היתרונות של השיטה הירוקה ניתן לזהות גם בהקשר הכלכלי: גופים רבים מעניקים והטבות לחברות המקפידות על עקרונות אקולוגיים במטרה לעודד את המגמה.

הדרך הנכונה לנצל את יתרונות השיטה הירוקה היא ליצור קשר עם חברה מקצועית ומנוסה. בדקו אילו כלים עומדים לרשות החברה, וודאו כי היא מוסמכת לעבודות מן הסוג הזה.

נכתב באדיבות חברת ברנס ניקוי חול וצביעה תעשייתית

 

אודות admin