איתור נזילות בשיטה הירוקה

הטכנולוגיה העומדת לרשות האינסטלטורים כיום הינה רבה ומגוונת. הרעיון שעומד מאחורי טכנולוגיות אלה הן לעזור לאיש המקצוע לבצע את עבודתו בצורה המהירה והזולה ביותר שניתן, אך יש להן גם ערך מוסף סביבתי שאין לזלזל בו. כל הטכנולוגיות החדשות העומדות לרשות האינסטלטורים כיום הן טכנולוגיות לא הורסות, ובכך הן מצטרפות לשורה ארוכה של טכנולוגיות "ירוקות" הפוגעות כמה שפחות בסביבה ובאדם.

טכנולוגיות ירוקות

טכנולוגיות ירוקות בשירות האינסטלציה המודרנית מתרכזות במכשור מתקדם המאפשר לאתר נזילות, סתימות ושאר תקלות בדרך שמונעת הרס קירות, רצפות וכדומה. אם בעבר איתרו נזילות היה כרוך בהרס רב של קירות, רצפות, מדרכות וכדומה, הרי שהטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לעשות את אותן הפעולות ללא צורך בהריסה כלל, במהירות ובדייקנות.

מצלמה תרמית – חברות אינסטלציה מודרניות עושות שימוש במצלמות תרמיות. איתור נזילות בשיטה ירוקה זו מאפשר איתור מקור הנזילה בכל מקום ללא הריסה כלל. המצלמה עובדת בשיטת החום, והיא מקרינה על מסך המצלמה את המשטחים המצולמים בצבעים שונים על פי רמת החום הנפלט מהם. בצורה זו ניתן לאתר את מקור הנזילה במהירות ובקלות. השימוש במצלמה תרמית מאפשר לאיש המקצוע לדעת במדויק את מקור הנזילה, ולפתוח את הקיר באופן נקודתי ללא צורך בהרס חצי מהמטבח לשם כך.

מצלמות ביוב – גם איתור סתימות במערכת הביוב הצריך בעבר עבודות הרס רבות. כיום הדבר הרבה יותר פשוט. איתור נזילות בשיטה הירוקה מאפשר גם החדרת מצלמה במעגל סגור לתוך צנרת הביוב והצצה לתוך הצינור. הדבר מאפשר איתור סתימות באופן מדוייק, וגם איתור סדקים או שברים בצינור הגורמים לנזילת מי ביוב החוצה. במצלמה שזו נעשה שימוש גם באיתור סתימות במרזבים ובצינורות אחרים.

טכנולוגיות ירוקות נוספות בשימוש עבודות האינסטלציה הן:

• רדאר חודר קרקע
• רדאר חודר בטון
• גלאי קול
• גלאי אלקטרו מגנטי
• מצלמות תרמיות
• מצלמות ביוב

המשותף לכל המכשירים הללו הוא שכולם מיועדים לעבודות ללא הרס מיותר, על ידי כך שהם מסוגלים לאתר כל פיצוץ או סתימה בכל צינור, באופן שאינו מצריך פתיחת הקרקע, הקירות או שבירת צינורות והחלפתם בחדשים.

חברה העושה שימוש בטכנולוגיות אלה תוכל לתת לכם שירות מגוון של איתור נזילות בשיטה ירוקה בצינורות ביוב ובמבנים, איתור נזילות ודליפות מחוץ למבנים, איתור רטיבות מתחת לרצפה, פתיחת סתימות במרזבים, הדבקת טלאים בצינורות ביוב וכדומה.

אם גם אתם מעוניינים להצטרף למאמץ המושקע בשמירה על איכות הסביבה, מעבר להפרדת פסולת והשלכתו לפחים ייעודיים, אתם יכולים להתחיל בכך שתזמינו אנשי מקצוע אליכם הביתה העושים שימוש בטכנולוגיות ירוקות, כדי לבצע את עבודתם. איתור נזילות בשיטה ירוקה לא רק מועיל לסביבה, אלא שהוא גם מועיל לכיס שלכם, והתשלום עבור עבודות אלה יהיה נמוך בהרבה מאשר בצורה הישנה וההורסת.

אודות admin