אחסנה במכולות לצורך שמירה על איכות הסביבה

מכולות הן הדרך הבטוחה והיעילה ביותר לאחסון. המכולות נותנות מענה על צרכים של לקוחות במגזר הפרטי, התעשייתי והציבורי, והן מאפשרות פרטיות מוחלטת. יחד עם זאת, כדאי לזכור את היתרון הסביבתי של המכולות, ואת האופן בו הן מונעות זיהום אוויר וקרקע. המטרה המקורית של המכולות היא לאפשר הגנה מלאה. מבחינה מעשית, מכולה מגנה על הציוד מפני גורמים שונים:

–          אבק

–          חום

–          לחות

–          רטיבות

–          מזיקים

גורמים אלו יכולים להסב נזק בלתי הפיך עבור הציוד. כאשר האלטרנטיבה היא אחסון של הציוד בחוץ או תחת גג מקורה בלבד, הגורמים המזיקים נוטים להחמיר, וליצור בעיות נוספות. שנית, הרבה גורמים מזיקים הנוצרים סביב הציוד מגיעים בסופו של דבר אל הסביבה. כאן מתגלה אחסנה במכולות בתור פיתרון אקולוגי יוצא דופן.

אילו מכולות נותנות מענה על צרכי הסביבה?

לא כל המכולות מצליחות לעמוד בסטנדרטים הגבוהים של שמירה על איכות הסביבה. אחסנה במכולות חייבת להתבצע בכפוף לעבודה מול חברה מקצועית, המאבטחת ומגנה על הציוד במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המכולה אמורה לספק הגנה מושלמת לציוד מנזקים חיצוניים ופנימיים. מכולה שאינה אטומה כהלכה או מכולה המוטמנת באיזור לא מתאים חשופה לנזקים. בנוסף, שירותי אחסנה ניתנים כיום עם אחריות מלאה הכוללת ביטוח מלא על התכולה.

לקוחות המתעניינים לגבי אחסנה במכולות לוקחים בחשבון את שיקולי הסביבה, לצד חישובים של עלות מול תועלת. במילים אחרות, שמירה על איכות הסביבה בעזרת שימוש במכולות לא תזכה לאמונו של הציבור במידה והיא לא תעניק תמורה מלאה. על מנת לתת מענה על הצורך הזה יש לבדוק באיזה אופן חוזר הציוד לידיו של הלקוח עם תום תקופת האחסון. כל עוד הציוד חוזר במצב בו הוא נכנס ולא נוצרים נזקים, אחסנה במכולות צפויה להמשיך ולצבור מעריצים חדשים בארץ ובעולם.

שמירה על הסביבה מתחילה בשינוי של הפרספקטיבה

סביבה ירוקה יותר מתחילה בשימוש באמצעי אנרגיה ירוקה, אך היא באה לידי ביטוי בשורה ארוכה של פעולות יומיומיות. מעבר לסביבה ירוקה דורש שינוי מוחלט של פרספקטיבה ותפיסה. אי אפשר לייצר סביבה נקייה ובריאה תוך יום אחד, ואפילו לא תוך מספר שנים. האימוץ של אחסנה במכולות על ידי הציבור הרחב מעיד על תהליך חיובי. בסיומו של התהליך הזה נוכל לבדוק עד כמה הסביבה הפכה להיות נקייה יותר, והאם הצלחנו למנוע נזקים חמורים. בעלי עסקים, קבלנים ואנשי תעשייה מבינים את התפקיד שלהם בשמירה על איכות הסביבה ומקבלים אותו באהבה.

לסיכום, מכולות הן דוגמא לאופן בו שמירה על איכות הסביבה הופכת להיות חלק אינטגרלי ממערכת השיקולים של הלקוחות. לאחסנה בתוך מכולות יש המון יתרונות, ולכן כדאי לנצל אותה. בעזרת המכולות אפשר לשמור על ציוד לאורך זמן מבלי להזיק לקרקע, לאיכות האוויר או לסביבה הקרובה והרחוקה.

אודות admin